גם בתוך שגרה של חוסר וודאות, אנו מאמינים שלכולם מגיע להגשים את עצמם! וזו הסיבה שיצאנו במבצע דחיית תשלומים שיאפשר גם לכם לממש את השאיפות שלכם ולהירשם לתואר שתמיד רציתם.
נרשמים השנה ללימודים אקדמיים – משלמים רק ב-2025!
גם בתוך שגרה של חוסר וודאות, אנו מאמינים שלכולם מגיע להגשים את עצמם! וזו הסיבה שיצאנו במבצע דחיית תשלומים שיאפשר גם לכם לממש את השאיפות שלכם ולהירשם לתואר שתמיד רציתם.
נרשמים השנה ללימודים אקדמיים – משלמים רק ב-2025!
פריסת תשלומים עד שנתיים לאחר סיום התואר (בתואר ראשון במשפטים) ועד שנה בכל שאר המסלולים. בכל הנוגע לפריסת תשלומים יש לפנות למדור שכ”ל.
תואר ראשון במשפטים, תואר שני במשפטים, תואר שני בלימודי משפט ללא משפטנים.
תואר ראשון במנהל עסקים, תואר ראשון במדיניות ציבורית ממשל ומשפט, תואר שני במנהל עסקים
תואר ראשון בדימות רפואי, תואר ראשון בניהול מערכות בריאות, תואר ראשון בסיעוד, תואר שני בניהול מערכות בריאות
רוצים לדעת עוד? בואו, אצלנו תמיד פתוח!
*הנני מאשר/ת לחזור אליי עם מידע נוסף בתחום הלימודים, ומסכים/ה כי המוסד יפנה אליי באמצעי הפרסום הדיגיטליים וכן בשיחת טלפון למספר הטלפון שלי במטרה להתקשר עמי בעסקה, גם אם מספר הטלפון שלי רשום במאגר להגבלת פניות שיווקיות של הרשות להגנת הצרכן, ומבלי שהסכמה זו תעיד על הסכמה מצדי לביצוע עסקה עם המוסד.